HAKKIMIZDA

Cem İzolasyon Sanayi Ürünleri İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

Cem İzolasyon Ltd. Şti. 2001 yılında Cem Aydın tarafından Cem Yapı adı altında faaliyete başlamıştır. İnşaat malzemelerinin yanı sıra, izolasyon malzemeleri satış ve uygulaması hizmetleri de sunulmuştur. Milli ekonomimize destek ve çevreye duyulan hassasiyetten dolayı daha sonraları sadece izolasyon malzemeleri satışı üzerine yoğunlaşılarak 2007 yılında şirket ismi Cem İzolasyon olarak değiştirilerek ismin yapılan işi doğrudan yansıtması sağlanmıştır.

Cem izolasyon olarak ısı, ses ve su izolasyon ürünleri satışı ile su ürünleri uygulama hizmetleri müşterilerimize sunulmaktadır. Cem izolasyon olarak dünya çapında tanınan markalarla çalışmayı bir prensip haline getirmiş bulunmaktayız ve bu markaların bayiliğini üstlenmekteyiz. Yaptığımız işin kalitesini markalarımızla desteklemekteyiz. Firma olarak ISO 14001:2004, OHSAS18001:2007, TS EN ISO9001:2000 kalite belgelerine sahip bulunmaktayız. Ayrıca tüm personelimiz belirtilen belgeler dahilinde mesleki eğitimlerini edinmiş durumdadırlar.


Neden Biz ?

Alanında uzman ekibimizle her türlü yalıtım sorununuza çözüm sunmaktayız.Tanınmış ve köklü bir firmayız. Havuz bakım ürünlerinin satışı ve desteği konusunda her zaman ulaşabilieceğiz ve hizmet alabileceğiniz bir durumdayız.

 • DESTEK ve HİZMET

  Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

 • YETKİLİ SATICI

  GTX Goldenpool Yetkli Satıcısıyız.

 • İLETİŞİM

  Her zaman ulaşabilirsiniz

KURUMSAL BİLGİLER

Cem İzolasyon Olarak Hizmet Anlayışımız

 • Vizyon

  Faaliyet alanımız olan yüzme havuzu sektörünün beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.

 • Misyon

  Sahip olduğumuz tecrübeyle satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti sağlamak

 • Kalite Politikası

  Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünleri, çevreye ve insan sağlığına uygun olarak satmak

 • Değerler

  lişki içinde bulunduğumuz tüm tedarikçilerimize, çalışanlarımıza ve müşterilerimize fayda sağlamak.